Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

Konu

Ad Soyad (*)


Telefon (*)


E-posta (*)


Notunuz

0850 360 11 22

VİYANA TURU 3 Gece 4 Gün

TUR PROGRAMI

1.GÜN ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI AKTARMALI İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI - VİYANA

ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI  Dış Hatlar Terminalinde Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Havayolları seferi ile Aktarmalı İstanbul ATATÜRK HAVALİMANINDAN Viyana’ya hareket, varış NOKATSI. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Viyana şehir turu. Görülecek yerler: Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı ... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Klasik Müzik Konseri turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

2.GÜN VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra yarım günlük Mayerling & Seegrotte (Viyana Ormanları) ve  akşam ki Grinzing Meyhaneleri turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

3.GÜN VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Bratislava & Budapeşte turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

4.GÜN VİYANA - İSTANBUL ATATÜRK HAVALİANI AKTARMALI ESENBOĞA HAVALİMANI

Sabah kahvaltı sonrası havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra  İstanbul ATATÜRK Havalimanı'na hareket, Aktarmalı seferi ile Ankara Esenboğa Havalimanı.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.