Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

Konu

Ad Soyad (*)


Telefon (*)


E-posta (*)


Notunuz

0850 360 11 22

Hakkımızda

Hakkımızda

İşini büyük tutkuyla yapan bir ekibin buluştuğu AB Tur, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Düğün organizasyonlarından, şirket organizasyonlarına kadar büyük küçük tüm etkinliklerde ev sahibini bir "misafir" gibi rahat ettirmeyi amaçlayan AB Tur, unutulmaz zamanlara tanık ettiriyor. En küçük ayrıntıyı sizden önce düşünerek tasarlayan AB Tur, size sadece organizasyonun eğlencesini ve heyecanını yaşattırıyor.
 
Genç, dinamik, güler yüzlü ve çalışkan ekibimiz; hayalinizdeki düş sahnesini gerçeğe uyarlamak için sürekli çalışmaya devam ediyor. Bu işi severek yapıyor ve mutlu anlarınızda yanınızda olmaktan, mutluluğunuzu paylaşmaktan gurur duyuyoruz! Sadece aldığınız hizmetin tadını çıkarmak size düşüyor...
 
Kaliteli bir hizmet anlayışını ilke edinen AB Tur, VIP Araç Kiralama, Şoförlü VIP Araç Kiralama, Hostesli VIP Araç Kiralama, Yurt İçi ve Yurt Dışı Tur Organizasyonları, Yat Turları, Düğün Organizasyonları, Salon Süslemeleri, Palyaço Hizmetleri, Otel Organizasyonları, İş – toplantı Organizasyonları, İş Gezileri, Okul Turları, Sağlık Turizmi (Termal Turlar), Doğum Günü Partisi Organizasyonları, Servis Araçları Tahsis Hizmetleri, Kokartlı Rehber Hizmetleri, Uçak Bilet Satışı, Kayak Turları, Melen Rafting Turları, Günübirlik Turlar, Konaklamalı Turlar gibi birçok hizmetlere imza atıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla "güler yüz" sağlayan AB Tur, özel günlerinizin keyfini yaşatmayı görev biliyor...
 
Unutulmaz davetlerin tasarımcısı AB Tur, siz değerli müşterilerinin en önemli günlerini, unutulmaz anlara çevirmek için heyecanla vereceğiniz görevleri bekliyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş organizasyonlar ile gözünüz arkada kalmadan, konuklarınız ile birlikte keyifli zamanlar geçirin... AB Tur, üstlendiği organizasyonların yüksek profesyonel standartlarda tamamlamayı hedefler. Bu hedefe ulaşabilmek için tüm kaynakların en etkin biçimde kullanılmasını sağlar.
 
Yüksek nitelikli anlayışımız ve profesyonel ekibimizle beraber yarattığımız yenilikçi çözümlerle, çalışma prensiplerimizi benimseyerek değerlerimizi paylaşan birey ve kuruluşlara beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak, Turizm sektöründe lider konuma ulaşabilmektedir. Müşterilerini "iş ortakları" olarak gören AB Tur, ortak başarıyı hedefler, iş ortakları ile uzun soluklu, dostça ilişkiler kurar ve çalışmalarında gizlilik ilkesine uyar.